» Panele fotowoltaiczne

Panele słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne

W naszym asortymencie znajdują się funkcjonalne panele słoneczne, które są jednym z przedmiotów skutecznie wykorzystujących źródło, jakim jest energia słoneczna. Zapewniają efektywną produkcję energii elektrycznej bez skażenia środowiska. Jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które wpływa także na zdrowie każdego użytkownika, decydującego się na instalacje fotowoltaiczne.

Proponujemy baterie słoneczne, które skutecznie obniżają koszty utrzymania i ocieplenia domu. To rozwiązanie przyczynia się do znaczących oszczędności Państwa budżetu, ponieważ jest to inwestycja przewidzianą na wiele lat. Cennik baterii słonecznych może początkowo zniechęcić potencjalnego Klienta, jednak jest opłacalne rozwiązywanie z przyszłością dla pozyskiwania energii. Każdy element solarny zwraca się z nawiązką!

Ogniwa fotowoltaiczne zapewniają także niezależność przy pozyskiwaniu energii elektrycznej, a każde z ogniw jest przyjazne dla środowiska. Dzięki wykorzystaniu naturalnego, odnawialnego źródła energii, nie musimy martwić się o problemy w dostawie prądu. Nasze rozwiązania gwarantują dużą swobodę w zakresie wykorzystywania energii w Państwa domostwach. Dzięki tym zastosowaniom, każdy użytkownik moze kierować strumień energii na dowolny cel, czy to na podgrzanie wody użytkowej czy w basenie.

Polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny o mocy 230Wp

Panel fotowoltaiczny o mocy 230Wp charakteryzuje się wysoką skutecznością, wynoszącą 15,27%. Użyte moduły fotowoltaiczne umożliwiają pracę w gorszych warunkach oświetleniowych, np. rano, wieczorem lub przy rozproszonym świetle. Popularna bateria słoneczna wyposażona jest we wtyczki MC4, które pozwalają łąc...